Kayıt Sistemi Hakkında

Sevgili Öğrencilerimiz,

Öncelikle Lefke Avrupa Üniversitesi ailesine hoşgeldiniz.

Lefke Avrupa Üniversitesi, pandemi sürecini de dikkate alarak siz yeni öğrencilerimize hızlı ve kolay kayıt yapabilmenize olanak sağlayacak çevrim içi (online) kayıt sistemi geliştirmiştir. Öğrenciler, yeni geliştirilen çevrim içi kayıt sistemi üzerinden Üniversitemize kayıtlarını yapabilirler.

Kayıt Şartları

Orjinal Belgelerin Üniversiteye Teslimi
  • Çevrimiçi Kayıt Sistemine yüklediğiniz belgelerin orjinallerini “Lefke Avrupa Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne “ iletmeniz gerekmektedir.
  • İlgili Evraklarının orjinallerinin, Lefke Avrupa Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne iletmeyen öğrencilerin Kayıtları tamamlanmamış sayılacaktır. Bu durumda her türlü sorumluluk öğrenciye aittir ve Üniversite bu konuda sorumlu tutulamaz.
  • Sisteme herhangi bir yanlış/eksik/geçersiz/hileli evrak yüklenmesinden dolayı doğacak olan her türlü mali ve yasal sorumluluk öğrencilere aittir. Üniversite bu konuda sorumlu tutulamaz.
  • Lefke Avrupa Üniversitesi kendisine sunulan her türlü yanlış/eksik/geçersiz/hileli evraklarla ilgili kendi ve KKTC’de mevcut mevzuatlar çerçevesinde her türlü yasal işlemi yapmaya yetkilidir. Yapılacak işlemlerden dolayı üniversite sorumlu tutulamaz.
  • Oluşacak herhangi bir anlaşmazlıkta Üniversitemiz kayıtları geçerli ve KKTC yasaları geçerli olacaktır.
Kişisel Verilerin Korunması

Bu uygulamada işlenen kişisel verileriniz, hiçbir amaçla üçüncü taraflara (kişi, kurum ve kuruluşlara) aktarılmamaktadır. Bu verileri kullanacak olan tek yetkili mercii yalnızca Lefke Avrupa Üniversitesi'dir. Kişisel verileriniz KKTC Kişisel Verileri Koruma Yasası uyarınca korunmaktadır.Lefke Avrupa Üniversitesi Gemikonağı - Lefke, Mersin 10, Türkiye, KKTC
Faks : +90 392 727 75 72
E-Posta : registrar@eul.edu.tr